رفوگری فرش

رفوگری فرش2019-11-30T12:49:38+03:30

یکی از مهمترین خدمات در قالیشویی مهسان، رفوگری انواع فرش دستباف و ماشینی است که این خدمت، هم در محل انجام می‌شود و هم در کارخانه قالیشویی مهسان. هنرمندان و متخصصین چیره‌دست رفوگری فرش در قالیشویی مهسان بر این باورند که رفوگری فرش بحثی تخصصی است که فقط با داشتن تجربه‌ای فراوان و تخصصی بالا انجام می‌شود.

فرش به دلیل اینکه تاثیر بسزایی در زیبایی محیط دارد و علاوه بر آن هزینه بالایی بابت خریداری آن پرداخت شده است، از حساسیت بالایی در زمینه مراقبت و نگهداری برخودار است و این حساسیت در فرش‌های نفیس و گرانبها بیشتر هم می‌شود.

به همین منظور یکی از خدمات مهم قالیشویی مهسان انجام خدمات رفوگری انواع فرش دستباف و ماشینی است تا نگرانی مشتریان عزیز در زمینه زیبایی و دوام فرششان را رفع کنیم.

قالیشویی مهسان با خدمات تخصصی رفوگری فرش تلاش می‌کند تا تمامی مشغله‌های ذهنی شما در زمینه مراقبت از فرشتان را از بین برده و شما عزیزان با خیالی آسوده بتوانید از فرشتان استفاد کنید و هر زمان که دچار مشکل و آسیب‌دیدگی شد آن را با فراغ خاطر به کارشناسان هنرمند ما بسپارید تا با انجام تخصص رفوگری، فرش شما را به شکلی زیبا و شکیل تحویل شما بدهند.

آسیب‌هایی که در قالیشویی مهسان توسط رفوگران مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد از قرار زیر است:

بیدخوردگی، پوسیدگی، ساییدگی، پارگی، سوختگی، رنگ و لکه، خرابی ریشه‌ها، خدمات شیرازه یا زیگزاگ

هم اکنون فرش‌های آسیب دیده خود را با خیال راحت به ما بسپارید.