شستشوی مبل

شستشوی مبل2019-11-30T12:45:56+03:30

شستسشو و نظافت مبل‌ها و صندلی‌ها چه در خانه چه در محل کار، از کارهایی است که برای تمیزی و نظافت محیط، چندین بار در سال انجام می‌شود. برخی از افراد این کار را خود انجام می‌دهند اما بعد از انجام آن، با صحنه خوشایندی مواجه نمی‌شوند چرا که مبل ها یا چرک شده اند و یا دچار آسیب و چروک خوردگی می‌شوند.

قالیشویی مهسان با دارا بودن کلینیک تخصصی شستشو و خشکشویی مبل و متبحرترین متخصصان در این زمینه بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. قالیشویی مهسان این خدمت را به شما مشتریان عزیز، هم در محل و هم در کارخانه قالیشویی ارائه می‌دهد.

شستشوی انواع مبلمان و صندلی‌های اداری و راحتی تخصص ماست. البته باید گفت این کار اصول خودش را دارد که بسیاری از افراد چون می‌خواهند خودشان این کار را در خانه انجام دهند، این اصول را رعایت نمی‌کنند و این امر موجب از بین رفتن مبل می‌شود چرا که این کار را به صورت دستی بدون کمک گرفتن از دستگاه انجام می‌دهند.

قالیشویی مهسان این کار را با استفاده از متخصصین مبل‌شویی و با دستگاه‌های حرفه‌ای بخارشو و خشکشویی انجام می‌دهد که علاوه بر تمیز شدن مبل، مانع بروز چروک‌خوردگی و از بین رفتن مبل می‌شود.

از خدمات مبل‌شویی مهسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، قیمت مشخص و منصفانه

شستشو با شوینده‌های مخصوص مبل و مواد شوینده درجه یک،استفاد از بروزترین تجهیزات