شستشوی موکت

شستشوی موکت2019-11-30T12:39:43+03:30

شستشوی موکت یکی از مهمترین و پرطرفدارترین خدمات در قالیشویی‌ها به حساب می‌آیند. در قالیشویی مهسان خدمات شستشوی موکت، هم در قالیشویی و هم در محل انجام می‌شود چرا که ممکن است برخی از افراد موکت‌هایشان به کف محل چسبیده باشد و قابل جدا کردن نباشد.

یکی از مشکلات بزرگی که در زمینه شستشوی موکت وجود دارد این است که شستشوی آن احتیاج به تخصص بالایی دارد چرا که بارها دیده شده است موکت‌ها پس از شسشتو حتی به صورت ملایم، آسیب دیده و از بین رفته‌اند.

از آنجا که موکت‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند دیده شده موکت‌های پرزدار پس از شستشو فاقد پرز شدند و کیفیت و زیبایی خود را از دست داده‌اند و یا حتی برخی از موکت‌ها دچار ساییدگی و یا پارگی شده‌اند.

حال در اینجا باید اشاره کرد که شستشوی موکت به دو روش انجام می‌شود:

1- این نوع شسشتشو توسط دستگاه انجام می‌گیرد که برای مکان‌های بزرگ قابل استفاده است و با استفاده از دستگاهی متفاوت از دستگاه شستشوی مساحت‌های کوچکتر انجام می‌گیرد.

2- نوع دوم شستشو برای مساحت‌های کوچکتر مانند خانه‌ها استفاده می‌شود. در این روش با استفاده از دستگاه بخارشو و مواد شوینده به صورت ویژه انجام می‌شود.

کار شستشو و خشکشویی موکت بسیار تخصصی است چرا که موکت نازک‌تر از فرش است و حساسیت بیشتری را می‌طلبد. به همین دلیل حتما باید این کار را به متخصصان خود سپرد تا موکت پس از شستشو دچار آسیب‌دیدگی و پارگی نشود همچنین به‌طور کامل شسته و تمیز شود.

قالیشویی مهسان با استفاده از متخصصان مجرب خود در این زمینه بهترین کیفیت را در زمینه شستشوی موکت به مشتریان خود ارائه می‌دهد و به جهت رفاه حال مشتریان عزیز، این کار را به دو صورت شستشو در محل و شستشو در کارخانه قالیشویی انجام می‌دهد.